آموزش دوره پاستل

آموزشگاه پاستل در کرج

آموزش دوره پاستل

انواع دوره های قابل اجرا 

 1. دوره های فنی و حرفه ای: با شرکت در این دوره ها، پس از پایان دوره اعطای مدرک فنی و حرفه ای صورت می گیرد و شما می توانید از مزایای مدرک فنی و حرفه ای بهره متد شوید. 
 2. دوره های آزاد آموزشگاه هنر نقشینه کرج: با شرکت در این دوره ها، پس از پایان دوره، گواهی معتبر این مجتمع آموزشی به شما اعطا می گردد.

آموزش دوره پاستل در کرج، یک شیوه نقاشی است که در آن از مواد رنگی خشک و برجسته به نام پاستل برای رسم تصاویر استفاده می شود. پاستل ها به صورت قلم، خط و قطعات کوچک از رنگ های خشک ساخته شده اند و به عنوان یکی از ملات های رنگی در نقاشی وجود دارند. دوره پاستل یک دوره آموزشی است که به شما با استفاده از روش های مختلف، فنون و تکنیک های لازم برای نقاشی با پاستل آشنا می کند. در این دوره، شما با نحوه استفاده از ابزارهای پاستل و رنگ های موجود برای خلق آثار هنری زیبا و بی نظیر آشنا خواهید شد. همچنین در این دوره، شما با ترسیم طبیعت، پرتره، طبیعت مرده و نقاشی های آبستره آشنا خواهید شد. دوره پاستل، به همه علاقه مندان به نقاشی توصیه می شود که به دنبال تجربه یادگیری روش های جدید و متفاوت از نقاشی هستند.

یا به عبارت دیگر می توان گفت آموزش دوره پاستل یکی از روش های نقاشی است که در آن از وسایلی به نام پاستل استفاده می شود. پاستل ها شبیه به قلم های نرم هستند و از پودر رنگی تشکیل شده اند که به دلیل نرم بودن در حین کار با آن ها، خطوطی نرم و صاف را بر روی کاغذ می توان ترسیم کرد. دوره پاستل یک دوره هنری است که به شما کمک می کند فنون نقاشی با پاستل را به درستی فرا بگیرید. شما در این دوره با نحوه استفاده از انواع مختلف پاستل ها، نحوه ترسیم خطوط، رنگ آمیزی و ترکیب رنگ ها آشنا می شوید. در این دوره، همچنین می توانید با تکنیک های مختلفی از جمله تکنیک شدت رنگ، تکنیک اصلاح رنگ، تکنیک مخلوط کردن پاستل ها و ... آشنا شوید.

پیش نیاز آموزش دوره پاستل

بیشتر دوره های پاستل برای همه سطوح، از مبتدی تا حرفه ای برنامه ریزی شده اند، بنابراین به طور کلی نیازی به دانش پیشین خاصی ندارید. با این حال، برخی از دوره ها ممکن است بخواهند که شما در دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته یا نقاشی شرکت کرده باشید. همچنین، بسته به موضوع دوره و نوع نقاشی هایی که شما قصد دارید با پاستل انجام دهید، ممکن است برای شروع بهتر باشد که با بعضی اصول پایه نقاشی آشنا شوید. به طور کلی، دوره پاستل برای هرکسی با علاقه به هنر و اشتیاق به یادگیری مناسب است.

وسایل مورد نیاز دوره آموزش پاستل

برای شرکت در آموزش دوره پاستل در کرج، وسایل زیر مورد نیاز است:

 1. پاستل ها: شما به حداقل یک ست پاستل های کامل نیاز دارید. بسته به نوع دوره، ممکن است نوع خاصی از پاستل را توصیه کنند. پاستل ها معمولاً به صورت فشرده و برش خورده عرضه می شوند.
 2. کاغذ برای نقاشی: بسته به نوع پروژه ای که قصد دارید با پاستل انجام دهید، شما ممکن است به انواع مختلفی از کاغذ نیاز داشته باشید. برای شروع، یک بلاک کاغذ برای نقاشی با پاستل کافی خواهد بود.
 3. مداد: شما ممکن است به یک مداد لایت برای نقشه کشی و نقطه گذاری یا یک مداد هشت ضلعی برای جزئیات دقیق نیاز داشته باشید.
 4. محفظه پاستل: برای نگهداری پاستل های خود و جلوگیری از شکستن آن ها، ممکن است به یک محفظه پاستل نیاز داشته باشید.
 5. طرح: بسته به دوره، شما ممکن است به یک طرح چاپ شده یا حتی یک نقاشی ساده نیاز داشته باشید تا بر روی آن نقاشی کنید.
 6. خشاب: برای تراشیدن پاستل ها و به دست آوردن نوک تیز، شما به یک خشاب نیاز دارید.
 7. کاغذ لمینه: در صورتی که قصد دارید که نقاشیتان را حفظ کنید، بسته به نوع کاغذی که استفاده می کنید، ممکن است به یک کاغذ لمینه نیاز داشته باشید.
 8. گردنبند: برای داشتن پاستل های خود همیشه در دسترس، می توانید از یک گردنبند استفاده کنید.
 9. پارچه: برای پاک کردن پاستل های اضافی روی نقاشی، یک پارچه مناسب نیز مورد نیاز است.

در کل، برای شروع آموزش دوره پاستل، حداقل به پاستل ها، کاغذ برای نقاشی و خشاب نیاز دارید. به این ترتیب می توانید در این آموزشگاه نقاشی در کرج ثبت نام کنید.

ثبت نام در آموزش دوره پاستل

برای ثبت نام در آموزش دوره آموزش پاستل در کرج یا ثبت نام طراحی مقدماتی و پیشرفته شما می توانید هم اکنون از طریق شماره های تماسی که در این سایت در اختیار شما قرار گرفته است با ما در ارتباط باشید. ثبت نام به دو صورت حضوری و تلفنی برای شما می تواند صورت بگیرد و شما می توانید پس از ثبت نام با حضور در این دوره ها که بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای به شما آموزش داده می شود، مهارت های لازم را برای ورود به بازار کار و ایجاد موقعیت های شغلی به دست آورید. 

برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 372 | 1682085945