آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته

آموزشگاه طراحی مقدماتی و پیشرفته

آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته

آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته یکی از دوره های آموزشی مجتمع آموزشگاه هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه در کرج می باشد. این دوره به دو بخش مقدماتی و بخش پیشرفته تقسیم می شود که هر دو بخش توسط استادید نقشینه به شما ارائه می شود. هم اکنون شما می توانید با مطالعه این مطلب در خصوص ثبت نام در هر یک از بخش های این دوره بر اساس توانایی های خود و میزان علاقه مندی خود شرکت کنید تا با اعطای مدرک فنی و حرفه ای بتوانید به راحتی وارد بازار کار شده و برای خود کسب درآمد نمایید. معرفی دوره طراحی مقدماتی

برای معرفی آموزش دوره طراحی مقدماتی باید در ابتدا این دوره را به شما به صورت ساده شرح دهیم. اجازه دهید با واژه طراحی شروع کنیم که در لغت فارسی به معنای شکل دهی کرده و یا نقشه ریزی کردن می باشد. اگر بخواهیم به صورتی تخصصی تر به مفهوم طراحی اشاره داشته باشیم این دوره به معنای باز آفرینی کردن تصاویری عینی می باشد و یا پیاده سازی و به اجرا در آوردن تصاویری که در ذهن دارید. شما با استفاده از دانش طراحی می توانید تصاویری را که در ذهن دارید و یا واقعی هستند را به صورت دو بعدی پیاده سازی کنید. 

در آموزش دوره طراحی مقدماتی شما می آموزید که این تصاویر را با استفاده از برخی خطوط بر روی سطوح مورد نظر خود اجرا کنید. این دوره از ابتدای ورود شما به حوزه طراحی آموزش خود را آغاز می کند و شما در آن با ابتدایی ترین مفاهیمی که در ادامه نیاز دارید آشنا می شوید. شما به کمک این دوره می توانید بیاموزید که شیوه درست و اصولی طراحی از طبیعت و همچنین از طبیعت بی جان چگونه می باشد. همچنین شما باید بدانید که نکات و قواعد و چارچوب هایی وجود دارد که در همین دوره باید آنها را بیاموزید. در این دوره شما ژرف نمایی یا همان پرسپکتیور را نیز می آموزید که در دوره آموزش طراحی پیشرفته به کمک شما می آید. 

در آموزش دوره طراحی مقدماتی شما در ابتدا برای اینکه بتوانید به خوبی به این نکات و شیوه ها مسلط شوید، تمامی سوژه هایی که باید روی آنها تمرین کنید به صورت عینی در اختیار شما قرار می گیرد و شما در ادامه و با پشت سر گذاشتن آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته می توانید تصاویر ذهنی خود را نیز به صورت کامل اجرا و پیاده سازی کنید. نقشینه در دوره مقدماتی همه آن چه شما در ادامه به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد تا شما در ادامه و با ورود به دوره طراحی پیشرفته همه مفاهیم پایه را بدانید و از این نظر هیچ مشکلی وجود نداشته باشد. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


سرفصل های دوره طراحی مقدماتی 

برای انتخاب این که وارد آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته در آینده شوید یا خیر نیاز دارید که اطلاعات خود را در خصوص این دوره ها تکمیل کنید. به همین منظور ما سرفصل های آموزشی دوره مقدماتی را در ابتدا به شما معرفی می کنیم که این دوره را به صورت مشخص به شما معرفی می کنید. شما در دوره مقدماتی طراحی در آموزشگاه نقاشی در کرج می توانید به راحتی با سرفصل هایی که در ادامه به شما معرفی می شود آشنا شوید و به این موارد به خوبی مسلط شوید که عبارت هستند از: 

نکات و مفاهیم پایه 
طراحی طبیعت 
طراحی طبیعت بی جان 
طراحی آناتومی گل ها 

آموزش دوره طراحی پیشرفته 

شما برای این که بتوانید به خوبی به اصول طراحی مسلط شوید باید آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته را پشت سر بگذارید. پس از سپری کردن دوره پایه یا مقدماتی شما می توانید وارد دوره پیشرفته شوید و این به آن معنا است که شما تمامی اصول مربوط به طراحی را می توانید به صورتی کاملا حرفه ای آموزش ببینید. شما در این دوره با همه تکنیک های مورد نیاز برای طراحی کردن و نقاشی کردن و پیاده سازی یک تابلو با مفاهیم مختلفی از جمله آناتومی چهره آشنا می شوید. همچنین در این دوره تمامی خلاقیت هایی که شما نیاز دارید تقویت می شود و با رشد مهارت هایی که شما به دست می آورید شرایط برای ورود به نمایشگاه ها و بازار کار هموار می شود. 


شایستگی های دوره طراحی پیشرفته

با پشت سر گذاشتن آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته این امکان برای شما فراهم می شود که شما شایستگی هایی را به دست آورید که به واسطه این شایستگی ها بتوانید وارد بازار کار شوید و در نهایت از مزایای مدرک فنی و حرفه ای که به شما ارائه می شود استفاده نمایید. از همین رو شما باید بدانید که این دوره برای شما چه شایستگی هایی را می تواند به همراه داشته باشد تا در خصوص ثبت نام در این دوره ها تصمیم گیری نمایید. مهمترین شایستگی های دوره طراحی پیشرفته عبارت اند از: 

توانایی پاسخگویی به همه چالش های طراحی و شناسایی ایرادهای فردی و رفع آنها 
افزیش خلاقیت و در نتیجه داشتن تمرین های چالشی بیشتر برای تسلط بالاتر 
تسلط بر اجرای طرح های مختلف و متفاوت 
آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته طراحی حیوان به صورت کامل و با جزئیات 
آموزش طراحی چهره خانم و آقا با تمامی جزئیات و ترفندهایی که مورد نیاز است. 

وسایل مورد نیاز طراحی 

  • مداد طراحی بی 10 یا 12 
  • مداد کنته سافت 
  • انواع پاک کن های معمولی و برقی مدادی و محو کن 
  • پنبه 
  • مقوا 
  • پودر گرافیت 
  • قلمو ساز 2 و 4 و 14 

ثبت نام در دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته 

برای ثبت نام در آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته شما می توانید هم اکنون از طریق شماره های تماسی که در این سایت در اختیار شما قرار گرفته است با ما در ارتباط باشید. ثبت نام به دو صورت حضوری و تلفنی برای شما می تواند صورت بگیرد و شما می توانید پس از ثبت نام با حضور در این دوره ها که بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای به شما آموزش داده می شود، مهارت های لازم را برای ورود به بازار کار و ایجاد موقعیت های شغلی به دست آورید. 

شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 577 | 1682080956