آموزش دوره نقاشی کودکان

آموزشگاه نقاشی کودکان در کرج

آموزش دوره نقاشی کودکان

آموزش دوره نقاشی کودکان در مجتمع آموزشی هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه برگزار می شود. این دوره های کاربردی مخصوص کودکان می باشد، کودکان شما این امکان را دارند که از همان سنین کودکی استعدادهای درونی خود را کشف کنند، خلاقیت خود را پرورش دهند و هنری را یاد بگیرند که در آینده بتوانند از این هنر کسب درآمد کرده و یا مسیر زندگی خود را به واسطه آن تغییر دهند. به همین دلیل نقشینه اقدام به برگزاری دوره های نقاشی کودک زیر نظر برترین اساتید پرورش خلاقیت کودکان کرده است تا کودکان شما بتوانند به راحتی این دوره ها را پشت سر بگذارند. معرفی دوره نقاشی کودکان در کرج

در مورد آموزش دوره نقاشی کودکان در کرج باید این نکته را بدانید که این دوره دقیقا با دنیای درونی و ذهنی کودکان کار می کند. دنیایی که پر از رمز راز بوده و جذابیت های بسیار زیادی دارد. ذهن کودکان آماده ارائه های ایده های جدید و بروز خلاقیت های دورنی می باشد. با توجه به این که ذهنی کاملا نوآور و بازیگوش و خلاق دارند، آماده ترسیم دنیایی رنگ و آرنگ هستند که در آن می توانند رویاهای خود را به تصویر بکشند و از این امر لذت ببرند. 

آموزش دوره نقاشی کودکان در کرج این امکان را برای کودکان فراهم می کند که بتوانند تمامی احساسات و عواطف درونی خود، باورها، برداشت ها و درک خود از زندگی و وقایع اطراف خود را به نمایش بگذارند. توجه داشته باشید که معمولا خلاقیت های کودکان در همان سنین کم با کشیدن خطوط بی ربط بروی کاغذ آغاز می شود. سپس به مرور زمان کودک می تواند نقش های مختلفی را بر روی کاغذ اجرا کند که این نقش ها هر یک دارای مفهومی منجصر به فرد می باشد. هوش و نوآوری کودکان بر اساس همین خطوطی که ترسیم می کند سنجیده و سپس پرورش داده می شود. 

حال هدف آموزش دوره نقاشی کودک این است که بتواند شرایطی را برای کودکان به وجود آورد که این هوش و خلاقیت به نمایش گذاشته شود. البته در این رابطه نقش والدین بسیار مهم می باشد. یکی از فاکتورهای مهمی که در مجتمع آموزش هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه در دوره آموزش نقاشی کودکان در کرج مورد اهمیت می باشد این است که، هر کودک دنیای متفاوتی دارد و باید آموزش های ارائه شده به کودک با دنیا و روحیاتی که کودک دارد همسو باشد تا آموزش اثر گذار شود. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


آموزش دوره نقاشی کودکان در نقشینه

با توجه به آنچه در خصوص آموزش دوره نقاشی کودکان در کرج بیان کردیم شما متوجه شدید که فرزند شما نیاز به آموزشی دارد که با روحیات و سلایق کودک شما همسو باشد. به همین دلیل در مجتمع آموزشگاهی هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه این فاکتور مهم در نظر گرفته شده است. کلاس هایی که در این دوره به فرزند شما ارائه می شود در تخصصی ترین شکل ممکن از نظر روانشناسی کودک صورت می گیرد. چرا که باید این آموزش ها لحظاتی جذاب و زیبا را برای کودکان خلق کند و موجب آرامش و همچنین نشاط آنها شود. 

شیوه آموزش دوره نقاشی کودکان در کرج که توسط اساتید نقشینه ارائه می شود به این صورت است که ابتدا استاد سعی می کند یک فضایی را با استفاده از یک داستان به کودک شما معرفی کند. سپس این اجازه را می دهد که کودک شما این فضا را در ذهن خود ترسیم کند. سپس از کودک می خواهد هر آنچه را که در ذهن خود به تصویر کشیده است به روی کاغذ بیاورد. این آغاز یک مسیر جذاب و لذت بخش برای کودک شما خواهد بود و شرایطی را ایجاد می کند که کودک شما بتواند خلاقیت خود را تقویت کند. 

توجه داشته باشید که این موضوع که کودک شما هر آنچه را در ذهن ترسیم می کند بر روی کاغذ بیاورد بسیار مهم است، اما لازم است که در این کار اصول و تکنیک های نقاشی نیز رعایت شود. به همین دلیل در زمان پیاده سازی این تصویرهای ذهنی، استاد، برای کاربردی تر شدن آموزش دوره نقاشی کودکان سعی می کند که این اصول را به مرور و به صورت آهسته آهسته به کودک شما آموزش دهد. طوری که کودک تنها اصول را می آموزد اما آن چیزی را در نهایت ترسیم می کند که تمام از ذهن خود او بیرون آمده است. 


نقاشی کودکان برای چه افرادی مناسب است؟

اگرچه آموزش دوره نقاشی کودکان می تواند فواید زیادی برای کودکان داشته باشد، اما مناسب برای همه خانواده و همه کودکان نیست. به همین دلیل هم ما برخی از ویژگی هایی باید خانواده ها و کودکان داشته باشند تا این آموزش ها بتواند نتایج و اثرات مثبتی داشته باشد را به شما معرفی می کنیم. اگر این نشانه ها را در فرزند خود می بینید و یا این موارد را در خانواده می بینید می توانید برای ثبت نام کودک خود در دوره های آموزش نقاشی کودکان در کرج اقدام کنید. مهمترین ویژگی هایی که موجب می شود آموزش دوره نقاشی کودکان برای شما و فرزند شما مناسب باشد عبارت هستند از: 

کودکانی که به نقاشی علاقه نشان می دهند.
کودکانی که می توانند در محیط کلاس زمان را سپری کنند. 
کودکانی که به اندازه کافی صبور و علاقه مند به یادگیری هستند.
والدینی که دوست دارند فرزندشان خلاقیت و نوآوری داشته باشـد. 
والدینی که از تاثیر نقاشی بر روی خلاقیت کودکان به خوبی آگاه هستند. 
والدینی که دوست دارند فرزند آنها در یک محیط کاملا سالم رشد کرده و استعدادهای خود را شکوفا کند. 

سخن پایانی با والدین کودکان 

آموزش دوره نقاشی کودکان در کرج در مجموعه های مختلفی ارائه می شود. اما شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر مجموعه ای برای ارائه آموزش ها به فرزند شما نمی تواند مناسب باشد. شما نیاز دارید که فرزند خود را در محیطی قرار دهید که علاوه بر استانداردهای امنیتی، استانداردهای فنی و کیفی لازم را هم داشته باشد. به همین دلیل پیش از انتخاب هر مجموعه ای شما باید تحقیقات کاملی را انجام دهید و سپس با خیالی آسوده فرزند خود را به آن آموزشگاه بسپارید. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۰۱ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 347 | 1682086225