آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج - آموزشگاه هنرهای تجسمی نقشینه کرج

مجتمع آموزشی هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه

آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج - آموزشگاه هنرهای تجسمی نقشینه کرج
نام خوشه فرهنگ و هنر
عنوان گروه هنرهای تجسمی
نام استاندارد نقاشی لاکی
کد کد شایستگی ساعت آموزش
731620830260001 ---------- ----------

آموزشگاه نقاشی در کرج: نقشینه مجتمع آموزش هنرهای تجسمی و صنایع دستی در کرج می باشد. در این مجموعه شما می توانید دوره های خود را بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای بگذرانید. همچنین شما می توانید در این آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج، دوره های خود را اعطای مدرک فنی و حرفه ای و یا در صورت نیاز و درخواست بدون اعطای مدرک فنی و حرفه ای بسته به نیاز و دلخواه خود پشت سر بگذارید.

شرح استاندارد آموزش شغل

در آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج شما آموزشی را می بینید که این رشته یکی از زیر مجموعه های هنرهای تجسمی محسوب می شود. این رشته آموزشی با مراکز مختلف ارائه صنایع دستی و همچنین نمایشگاه ها در ارتباط می باشد. در این دوره آموزشی وظایفی برای این استاندارد آموزشی درنظر گرفته شده است که این وظایف عبارت اند از:

طراحی نقوش مختلف 
انتقال نقوش مختلف بر روی سطوح
رنگ آمیزی طرح های مختلف سنتی
رنگ آمیزی طرح های مختلف مینیاتور
قلم گیری کردن رنگ آمیزی طرح های مختلف سنتی و مینیاتور
لاک کاری نقاشی 

ویژگی های کارآموز ورودی نقاشی لاکی در کرج

برای ورود به آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج، هنرجویان ورودی باید در مورد سه جنبه اصلی و اساسی مورد بررسی قرار بگیرند. در واقع شرایط و ویژگی های ورودی های نقاشی لاکی و زیر لاکی به صورت کلی باید از سه جنبه دارای ویژگی های مهمی باشند که ما در ادامه این مطلب قصد داریم این سه جنبه را به شما معرفی کنیم. با توجه به این موارد شما می توانید متوجه شوید که آیا شرایط و ویژگی های ثبت نام در این دوره های آموزشی را می توانید داشته باشید یا خیر: 

میزان تحصیلات حداقل پایان دوره راهنمایی
سلامتی جسمی و روانی سلامت کامل جسمی و ذهنی
مهارت های پیش نیاز سازندهه پاپیه ماشه

نحوه ارزشیابی نهایی هنرجویان ورودی نقاشی لاکی در کرج

در آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج، بعد از اینکه دوره آموزشی به پایان رسید باید هنرجویان ارزیابی شوند. البته این مسئله مربوط به کسانی می باشد که قصد دارند مدرک فنی و حرفه ای را به دست بیاورند و در نتیجه آن از مزایای مدرک فنی و حرفه ای بهره مند شوند. نحوه ارزشیابی به صورت درصد بررسی می شود و بر پایه سه اصل استوار است. شما باید در نهایت برای رسیدن به 100 درصد که بالاترین ارزشیابی محسوب می شود، در هر سه شاخه و دسته بندی که در ادامه به شما معرفی می کنیم به صورت موفق عمل کنید و نمره مربوط به هر بخش را به دست آورید. حتما می دانید که اگر نتیجه ارزشیابی شما کمتر از 50 درصد باشد شما برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای به مشکل می خورید و نمی توانید مدرک مورد نیاز خود را به دست آورید. به همین دلیل ما در این بخش قصد داریم به شما نحوه ارزشیابی را به صورت سه دسته بندی اعلام نماییم:

ردیف
بودجه بندی
میزان درصد
1
کتبی
25 درصد
2
عملی
65درصد
3
اخلاق حرفه ای 
10 درصد

نقاشی لاکی زیر لاکی چیست؟

نقشینه به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در میان انواع آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج به شما در این بخش تعریفی دقیق و واضح را از نقاشی لاکی و زیر لاکی ارائه می دهد. این نقاشی نوعی پیاده سازی نقاشی بر روی قرآن، آیینه و همچنین قلمدان می باشد. در این نقاشی پس از تولید زیر ساخت که به آن پاپیه ماشه نیز گفته می شود، سطح کار با لاک مخصوص به رنگ سیاه یا قهوه ای در می آید. در نهایت هم به این سطح کار نهایی شده روغن زده می شود. به این ترتیب شما می توانید برای ثبت نام در این دوره های از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج اقدام نمایید و این دوره آموزشی را با تمامی مزایایی که دارد به پایان برسانید. همچنین باید بدانید که شما می توانید پس از اتمام دوره آموزشی خود برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای اقدام کنید. از طرفی این امکان برای شما وجود دارد که شما دوره های آموزشی خود را بدون دریافت مدرک فنی و حرفه به پایان برسانید. 

شایستگی ها

در صورت ورود به آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج و گذراندن دوره های آموزش نقاشی لاکی و زیر لاکی شما می توانید به راحتی شایستگی هایی را به دست آورید که این شایستگی ها می تواند به شما کمک کند تا شما در نهایت برای اخذ شغل شرایط بهتری داشته باشید. از همین رو اگر قصد تحقیق در خصوص این دوره آموزشی را دارید ما در ادامه این مطلب شایستگی های نقاشی لاکی زیر لاکی را به شما عزیزان و علاقه مند به رشته های هنرهای تجسمی ارائه خواهیم کرد که شناخت شما را افزایش دهیم. 

ردیف
عنوان 
1
طراحی نقوش مختلف سنتی و مينياتورو نقوش گردان
2
انتقال طرح بر روی سطح
3
رنگ آمیزی نقوش مختلف 
4
قلم گیری و پرداز کردن
5
لاك كاري نقاشي انجام شده بر روي قلم دان ، جلد كتاب ، جلد آينه
6
ارائه کار و بازاریابی 

شما در آموزشگاه نقاشی لاکی در کرج می توانید برای ثبت نام در دوره های آموزشی هنرهای تجسمی و یا صنایع دستی اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره های رایگان می توانید هم اکنون از طریق شماره های مندرج در همین وب سایت با ما در تماس باشید. 

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۱۲/۱۹ | استاندارد فنی و حرفه ای | وحید یوسفی | بازدید: 497 | 1678396938