آموزشگاه نقاشی با رنگ و روغن در کرج - آموزشگاه نقشینه کرج

آموزشگاه نقاشی در کرج

آموزشگاه نقاشی با رنگ و روغن در کرج - آموزشگاه نقشینه کرج
نام خوشه فرهنگ و هنر
عنوان گروه هنرهای تجسمی
نام استاندارد رنگ و روغن
عنوان  کد کد شایستگی ساعت آموزش
آماده سازی وسایل جهت رنگ و روغن 731620830030071 ---------- ---------
عنوان کد کد شایستگی ساعت آموزش
طبیعت و طبیعت بی جان با رنگ و روغن 731620830030081 ---------- ----------
عنوان  کد کد شایستگی ساعت آموزش
اجرای آناتومی و فاضاسازی با رنگ و روغن 731620830030091 ---------- ----------

آموزشگاه نقاشی در کرج: آموزشگاه نقاشی با رنگ و روغن در کرج، در مجتمع هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه صورت می گیرد. در این دوره های آموزشی یکی از سبک های نقاشی به کمک رنگ و روغن اجرا می شود. آموزش های ارائه شده در این آموزشگاه بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای می باشد. به همین دلیل شما دوره هایی را آموزش می بینید که در صورت درخواست اولیه می توانید مدرک فنی و حرفه ای را نیز دریافت کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با دریافت این مدرک؛ از مزایای مدرک فنی و حرفه ای نیز برخودار شوید. 

در آموزشگاه نقاشی در کرج دوره های آموزش نقاشی با رنگ و روغن به سه دسته اصلی تقسیم بندی شده است که ما در بخش بالایی به این سه دسته اصلی اشاره کرده ایم. شما می توانید بر اساس نیاز و علاقه ای که دارید در یکی از این دوره های آموزشی شرکت کنید و سپس بری دریافت مدرک فنی و حرفه ای اقدام کنید. لازم به ذکر است اگر شما به هر دلیلی خواهان دریافت مدرک فنی و حرفه ای نباشید، امکان آموزش بدون اعطای مدرک به شما وجود دارد. در ادامه به شما عزیزان سه سبک قابل آموزش در این دوره ها را معرفی می کنیم تا شما بتوانید بر اساس علاقه ای که دارید و همچنین نیازی که دارید یکی از این سبک های آموزشی را انتخاب کنید و برای ثبت نام در دوره های آموزشی اقدام نمایید. 

ردیف نام سبک توضیحات
1 زیرسازی و آماده سازی جهت اجرای رنگ و روغن اجرای تمامی انواع سبک های نقاشی
2 نقاشی طبیعت و طبیعت بیجان اجرای نقاشی طبیعت با رنگ و روغن
3 اجرای آناتومی و فضاسازی با رنگ و روغن اجرای آناتومی انسان و حیوان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این آموزشگاه نقاشی در کرج تماس حاصل نمایید و پس از دریافت مشاوره های رایگان و راهنمایی های لازم در خصوص ثبت نام در هر یم از دوره های آموزشی محتمع هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه در کرج اقدام کنید و از مزایای آموزشی ما بهره مند شوید. 

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۱۲/۱۸ | استاندارد فنی و حرفه ای | وحید یوسفی | بازدید: 476 | 1678364641