آموزش دوره نقاشی روی چرم

آموزشگاه نقاشی روی چرم در کرج

آموزش دوره نقاشی روی چرم

آموزش دوره نقاشی روی چرم یکی از دوره های محبوبی می باشد که در آموزشگاه نقشینه کرج به شما عزیزان ارائه می شود. این دوره آموزشی را می توان به عنوان یکی از شاخه های هنرهای تجسمی به شما معرفی کرد که دارای بازار کار بسیار مناسب و قابل توجهی می باشد. شما می توانید در مجتمع آموزشگاهی هنرهای تجسمی و صنایع دستی نقشینه این دوره های آموزشی را پشت سر بگذارید و از مزایای این دوره بهره مند شوید. آموزش های ارائه شده به شما بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای می باشد و این به معنای اعطای مدرک فنی و حرفه ای در انتهای دوره می باشد. معرفی دوره نقاشی روی چرم

آموزش دوره نقاشی روی چرم می تواند یکی از دوره های آموزشی پرطرفدار در سراسر ایران باشد. چرا که این دوره برای شما بازار کار بسیار خوبی خواهد داشت. همچنین با وجود امکان دریافت مدرک فنی و حرفه ای شما می توانید با استفاده از آموزش های تخصصی این دوره به راحتی مدرک خود را ترجمه کرده و به صورت بین المللی وارد بازار کار شوید. البته در طول دوره آموزشی هم می توانید با شرکت در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی تجارب خوبی را به دست آورید. 

آموزش دوره نقاشی روی چرم همانطور که از نامش پیدا است زیر مجموعه ای از هنرهای تجسمی و هنر نقاشی می باشد. این هنر، در حقیقت هنر پیاده سازی و اجرای نقاشی بر روی چرم می باشد. به همین دلیل هم به تخصص و هم به تجربه کافی نیاز دارد. افراد زیادی در ایران به این هنر تسلط ندارند به همین دلیل شما می توانید با پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی این رشته به خوبی شرایطی را برای خود فراهم کنید که بتوانید وارد بازار کار شوید و از این رشته درآمدزا به در آمد مورد نظر خود دست پیدا کنید. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


آموزش انتقال طرح بر روی چرم

شما در آموزش دوره نقاشی روی چرم با مفاهیم اولیه طراحی و نقاشی آشنا می شوید. سپس اصول و نحوه استفاده از ابزارهای کار را فرا می گیرد. اما مهمترین بخش کار شما این است که بتوانید نقاشی یا طرح مورد نظر خود را بر روی چرم پیاده کنید. انتقال طرح بر روی چرم یک تخصص و مهارت جداگانه می باشد که شما در دوره نقاشی روی چرم به خوبی بر روی آن مسلط می شوید. این امکان برای شما وجود دارد که با اقدام به ثبت نام در این دوره تنها در این حوزه از کار مشغول به کار شوید و طراحی های دیگران را بر روی چرم منتقل کنید. 

به این ترتیب شما می توانید از آموزش دوره نقاشی روی چرم با استفاده از تنها یکی از سرفصل های آموزشی شرایطی را برای خود ایجاد کنید ورود به بازار کار برای شما ساده شود. شاید شما به هنر نقاشی علاقه ای نداشته باشید و یا استعداد خود را در این هنر ندانید. اما می توانید با سپری کردن این دوره آموزشی به راحتی طرح های مختلفی را بر روی چرم پیاده سازی کنید و سپس در نمایشگاه های مختلف اقدام به ارائه کارهای خود کرده و این آثار را به راحتی با فروش برسانید و درآمد زایی کنید. 


مواد اولیه نقاشی روی چرم 

وقتی شما می خواهید در آموزش دوره نقاشی روی چرم ثبت نام کنید نیاز دارید که ابزارهای این رشته و همچنین مواد اولیه ای که در این راستا به شما کمک می کند را شناسایی کنید. به همین دلیل هم ما در این بخش ابتدا این مواد اولیه که شما برای انجام نقاشی روی چرم به آن نیاز دارید را به شما معرفی می کنیم و سپس در ادامه در خصوص ابزارها و تجهیزات مورد نیاز شما اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم تا شناخت شما را در این خصوص بتوانیم کامل کنیم. مواد اولیه ای که شما نیاز دارید برای نقاشی روی چرم عبارت هستند از: 

قلموی گرد برای نقاشی 
قلموی تخت برای نقاشی 
قلموی گربه ای دستساز برای دور گیری 
کاغذ کالک یا کاربن برای کشیدن طرح روی چرم 
چسب 
چرم 
ورنی 
رزین 
حلال رنگ یا الکل 
رنگ پودری 

این موارد مواد اولیه ای هستند که شما برای آموزش دوره نقاشی روی چرم به آنها نیاز دارید تا به واسطه آنها بتوانید کار خود را آغاز کنید. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱ابزارهای کار نقاشی روی چرم 

برای این که بتوانید در خصوص حضور در آموزش دوره نقاشی روی چرم تصمیم گیری کنید نیاز دارید که علاوه بر آشنایی با این دوره، به خوبی مواد اولیه و همچنین ابزارهای مورد نیاز این رشته را شناسایی کنید. چرا که شما باید این مواد و ابزارها را تهیه کنید و در طول دوره از آنها برای پیاده سازی آثار هنری خود استفاده کنید. برخی از مهمترین ابزارهایی که شما برای انجام کارهای خود به آنها نیاز دارید را در بخش بالا متوجه شدید. اما در ادامه همراه ما باشید تا همه این ابزارهای کاربردی و مورد نیاز را به شما عزیزان معرفی کنیم که عبارت هستند از: 

کاتر 
راپید 
خط کش
اره 
چسب 
قلمو پهن مخصوص چسب زدن 
رنگ 
قلموی رنگ 

این ها برخی از مهمترین ابزارهایی هستند که شما به آنها نیاز دارید. همانطور که در بخش مواد اولیه گفتیم داشتن حلال رنگ هم برای شما واجب می باشد. با تهیه این ابزارهای کاربردی شما می توانید در آموزش دوره نقاشی روی چرم کاربرد هر یک را آموزش ببینید و به استفاده از این ابزارهای کاربردی به خوبی مسلط شوید تا بتوانید از حضور در این دوره های آموزشی نهایت استفاده را داشته باشید. 


سخن پایانی 

آموزش دوره نقاشی روی چرم یکی از دوره های محبوب می باشد که طرفداران زیادی دارد. این دوره دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که در یک دوره آموزشی شما را با دو هنر تخصصی و کاربردی آشنا می کند. از همین رو شما می توانید به راحتی در این دوره به تخصص کافی دست پیدا کنید. برای این که در این دوره ها ثبت نام کنید می توانید از مشاوره های رایگان مجتمع آموزشگاهی نقشینه کرج استفاده کنید و پس از کسب اطلاعات مورد نیاز خود نسبت به ثبت نام در این دوره های کاربردی اقدام کنید. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 449 | 1682086176