آموزش دوره نقاشی روی سفال

آموزشگاه نقاشی روی سفال در کرج

آموزش دوره نقاشی روی سفالمدرک قابل ارائه  مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای کشور 
امکان ورود به بازار کار  *****
شماره تماس جهت مشاوره رایگان 02633519878

معرفی دوره نقاشی روی سفال

یکی از دوره های آموزشی که شما در شاخه هنرهای تجسمی می توانید پشت سر بگذارید، آموزش دوره نقاشی روی سفال می باشد. نقاشی به صورت کلی دارای زیر مجموعه های مختلفی می باشد که هر یک از این زیر مجموعه ها دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. هر شاخه یا سبک نقاشی می تواند در یک دوره مجزا آموزش داده شود و هر یک از افرادی که در این آموزش ها شرکت می کنند می توانند مدرک مستقل خود را در این رابطه دریافت کنند. 

اما آموزش دوره نقاشی روی سفال یک رشته تخصصی در حوزه نقاشی می باشد که در آن ابزارهای کاربردی برای نقاشی کردن، استفاده از سفال به جای بوم و یا کاغذ می باشد. به همین دلیل چالش ها و همچنین ظرافت ها و پیچیدگی ها در این نوع از نقاشی می تواند کاملا متفاوت باشد. به همین دلیل هم باید بدانید که این رشته نقاشی می تواند بسیار محبوب و البته کاربردی باشد و شرایط برای ورود به بازار کار برای این رشته می تواند بسیار فراهم باشد چرا که تخصصی محسوب می شود که متقاضیان زیادی ندارد. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


ویژگی های دوره نقاشی روی سفال

آموزش دوره نقاشی روی سفال می تواند ویژگی های کاربردی و بسیار مهمی را برای شما به همراه داشته باشد. به همین دلیل اگر شما علاقه مند به حضور در یکی از دوره های نقاشی هستید و دوست دارید در خصوص آموزش پیاده سازی و نقاشی بر روی سفال اطلاعات خود را تکمیل کنید نیاز دارید که در رابطه با این رشته بیشتر بدانید و با ویژگی های کاربردی که این رشته دارد بیشتر آشنا شوید. به همین دلیل ما در ادامه برخی از این ویژگی ها را به شما معرفی می کنیم که عبارت هستند از: 

یک رشته تخصصی در شاخه های هنرهای تجسمی برای تفریح و سرگرمی 
به دست آوردن آرامش روحی و معنوی در حین نقاشی روی سفال 
دریافت مدرک معتبر و قابل ترجمه برای ورود به بازار کار 
یک رشته شغلی معتبر و قابل اتکا در بازار کار 

این موارد تنها بخشی از مزایایی هستند که در صورت پشت سر گذاشتن دوره آموزش نقاشی روی سفال شما می توانید به دست آورید و از این ویژگی های کاربردی و البته مهم به خوبی بهره مند شوید. سرفصل های دوره نقاشی روی سفال 

یکی از اطلاعاتی که شما برای ورود به دوره آموزش نقاشی روی سفال به آن نیاز دارید این است که در خصوص سرفصل های این دوره اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار داشته باشید. به همین دلیل هم ما در این آموزشگاه نقاشی روی سفال قصد داریم سرفصل های آموزشی این دوره را به صورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا اطلاعات خود را در خصوص این دوره بسیار محبوب و البته کم تقاضا افزایش دهید و با دریافت دوره ها و مدرک معتبر فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید. 

آموزش دوره طراحی اجسام 
شناخت ابزارهای مورد نیاز طراحی 
آموزش مفاهیم اولیه طراحی و نکات مهم 
آموزش طراحی اجسام و اشکال هندسی و غیر هندسی 
آموزش طراحی طبیعت بی جان 
آموزش طراحی و رسم انواع پرسپکتیو 
آشنایی با مفهوم رنگ و توانایی به کارگیری رنگ ها 
آموزش مفاهیم تضادهای رنگی و توانایی در به کار گیری آنها در نقاشی روی سفال 
آموزش مفاهیم دایره رنگ 
آموزش ساخت انواع تضادهای رنگی در نقاشی 

مزایای دوره نقاشی روی سفال 

حضور در دوره آموزش نقاشی روی سفال می تواند برای شما مزایای کاربردی و بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. از همین رو شما به عنوان یک هنرجو که دوست دارید در این دوره های مهم شرکت کنید باید با تمامی مزایای این دوره آشنا باشید. این امر می تواند برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. این مزایایی که شما با سپری کردن این دوره به دست می آورید می تواند در خصوص این که آیا به این دوره های آموزشی ورود کنید و یا خیر موثر باشد. دقیقا با توجه به همین اصل هم است که ما قصد داریم مزایای این دوره ها را به شما معرفی کنیم که برخی از مهمترین آنها عبارت اند از: 

 • دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای و بهره مندی از مزایای آن 
 • امکان ترجمه مدرک 
 • امکان ورود به بازار کار جهانی 
 • امکان فروش آثار در نمایشگاه های دوره های آموزشی در سراسر ایران 
 • امکان آموزش یک رشته تخصصی کامل 
 • پر کردن اوقات فراغت به بهترین شکل 
 • تسکین روح و ارتباط بیشتر با بخش احساسی ذهن 
 • افزایش قدرت تخیل 
 • به کار گیری خلاقیت و نوآوری 
 • امکان ثبت نام کودکان در آموزشگاه سفالگری کرج 
 • امکان افزایش روحیه همکاری 

این موارد تنها بخشی از مهمترین مزایایی هستند که حضور در دوره آموزش نقاشی روی سفال می تواند برای شما به همراه داشته باشد. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


آیا ثبت نام در این دوره نیاز به پیش نیاز دارد؟

یکی از مواردی که همیشه در خصوص هر دوره ای مطرح می باشد و بسیاری از علاقه مندان به آموزش دوره نقاشی روی سفال مطرح می کنند این است که آیا حضور در این دوره ها به پیش نیازی وابسته است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت شما برای این که بتوانید به این دوره آموزشی وارد شوید و مدرک مورد تعیین سازمان فنی و حرفه ای را به دست آورید نیازی ندارید که پیش نیازی را در ابتدا سپری کنید. 


نحوه ثبت نام در دوره نقاشی روی سفال 

آموزشگاه هنر نقشینه کرج یکی از آموزشگاه های کاربردی و مهم می باشد که پیش از این که یک آموزشگاه باشد، یک مجتمع آموزشی در حوزه های هنرهای تجسمی و صنایع دستی محسوب می شود که شما می توانید در همه دوره ها به صورت حضوری و یا تلفنی ثبت نام نمایید برای این کار تنها باید با شماره هایی که در این وب سایت در اختیار شما قرار داده شده است تماس بگیرید تا بتوانید به راحتی دوره های آموزشی مورد نظر خود از جمله این دوره را به دست آورید و آموزش ببینید. 
برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 414 | 1682086258