آموزش دوره اکریلیک

آموزشگاه اکریلیک در کرج

آموزش دوره اکریلیک

انواع دوره های قابل اجرا 

  1. دوره های فنی و حرفه ای: با شرکت در این دوره ها، پس از پایان دوره اعطای مدرک فنی و حرفه ای صورت می گیرد و شما می توانید از مزایای مدرک فنی و حرفه ای بهره متد شوید. 
  2. دوره های آزاد آموزشگاه هنر نقشینه کرج: با شرکت در این دوره ها، پس از پایان دوره، گواهی معتبر این مجتمع آموزشی به شما اعطا می گردد.

معرفی آموزش دوره اکریلیک

دوره اکریلیک یک دوره هنری است که به طراحی و نقاشی با رنگ های اکریلیک می پردازد. این دوره برای همه سطوح از مبتدی تا پیشرفته مناسب است و برای آشنایی با فنون نقاشی، طراحی و هنر در کل بسیار مناسب است. در این دوره، شما با روش های مختلف استفاده از رنگ های اکریلیک، ترکیب رنگ ها، ایجاد حرکت و تأثیرات نور و سایه در تصویر و غیره آشنا خواهید شد. همچنین، این دوره شامل آموزش هایی درباره تکنیک های رسم، هندسه، کمال نظم و قانون مداری در نقاشی می باشد. هدف اصلی این دوره آموزش دادن نحوه ترکیب رنگ ها، ایجاد حرکت و تأثیرات نور و سایه در تصویر، ترسیم صحیح جسم و تشخیص سایه ها، طراحی و نقاشی در قالب های مختلف به صورت دسته جمعی یا فردی است. 

دوره های آموزشی اکریلیک برای آموزش تکنیک ها و روش های نقاشی با پوشش اکریلیک روی بوم، کاغذ و غیره طراحی شده اند. در این دوره ها شما با چگونگی استفاده از رنگ های اکریلیک، ترکیب رنگ ها، روش های مختلف برای نشاندن جزئیات، تکنیک های پوشش دهی و تکنیک های خشک کردن قلم و اکریلیک آشنا می شوید. همچنین در این دوره ها معمولاً به تکنیک های مربوط به نقاشی طبیعت مرده، پوست، تابلو فانتزی و طراحی شکل های سه بعدی پرداخته می شود.

پیش نیاز آموزش دوره اکریلیک

بسته به محتوای دوره های آموزشی اکریلیک، پیش نیازهای ثبت نام ممکن است متفاوت باشند. اگر دوره ای برای مبتدیان طراحی شده باشد، هیچ پیش نیاز خاصی لازم نیست و افرادی که تمایل دارند با هیچ تجربه قبلی در این حوزه شروع به یادگیری کنند، می توانند ثبت نام کنند. اما در دوره های پیشرفته، ممکن است پیش نیازهایی مانند آشنایی با اصول نقاشی و ترسیم، تجربه در کار با رنگ ها و مواد نقاشی، و یا دوره های آموزشی پایه از قبیل دوره های طراحی و نقاشی مورد نیاز باشند.

سرفصل های آموزش دوره اکریلیک 

سرفصل های آموزشی دوره های اکریلیک بسته به سطح دوره و موضوعاتی که در آن مورد بررسی قرار می گیرند، متفاوت خواهند بود. اما چندین مبحث کلی در آموزش نقاشی با اکریلیک وجود دارند که عبارتند از:

۱- مقدماتی اکریلیک: معرفی رنگ های اکریلیک و تمرین استفاده از آن ها

۲- هنر نقاشی اکریلیک: تکنیک های مختلف نقاشی با اکریلیک، از جمله روش های پوشش دهی، ترکیب رنگ ها و نشاندن جزئیات

۳- نقاشی طبیعت مرده با اکریلیک: آموزش نقاشی اشیاء با استفاده از تکنیک های طبیعت مرده با اکریلیک

۴- پوست و نقاشی انسان با اکریلیک: آموزش تکنیک های نقاشی پوست انسان با استفاده از رنگ های اکریلیک

۵- نقاشی سه بعدی: آموزش طراحی و نقاشی اشیاء سه بعدی با استفاده از رنگ های اکریلیک

۶- تابلو فانتزی: آموزش نقاشی تابلو فانتزی و مباحث مرتبط با آن با استفاده از رنگ های اکریلیک

۷- توری های اکریلیک: آموزش تکنیک های نقاشی بر روی توری با استفاده از رنگ های اکریلیک

۸- خلاقیت در نقاشی با اکریلیک: دوره ای که به شما این امکان را می دهد تا به صورت خلاقانه و بدون قید و شرط نقاشی کنید.

این سرفصل ها تنها چند مثال از مباحثی هستند که در دوره های آموزشی اکریلیک در این آموزشگاه نقاشی در کرج مورد بررسی قرار می گیرند و به صورت کلی، به دانشجویان کمک می کنند تا تکنیک ها و روش های لازم برای نقاشی با اکریلیک را یاد بگیرند.

ثبت نام آموزش دوره اکریلیک 

برای ثبت نام در آموزش دوره طراحی مقدماتی و پیشرفته شما می توانید هم اکنون از طریق شماره های تماسی که در این سایت در اختیار شما قرار گرفته است با ما در ارتباط باشید. ثبت نام به دو صورت حضوری و تلفنی برای شما می تواند صورت بگیرد و شما می توانید پس از ثبت نام با حضور در این دوره ها که بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای به شما آموزش داده می شود، مهارت های لازم را برای ورود به بازار کار و ایجاد موقعیت های شغلی به دست آورید. 

شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱

برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 434 | 1682085867