آموزش دوره ویترای

آموزش دوره ویترای در کرج

آموزش دوره ویترای

آموزش دوره ویترای در آموزشگاه نقشینه کرج به شما عزیزان ارائه می شود. این دوره ها یکی از هنرهای زیر شاخه رشته هنرهای تجسمی می باشد که شما می توانید با ثبت نام در آن از مزایای آن بهره مند شوید. به همین دلیل شما می توانید بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای این دوره ها را پشت سر بگذارید. با دریافت مدرک فنی و حرفه ای این امکان برای شما وجود دارد که مدرک خود را ترجمه کنید و در نهایت برای ورود به بازار کار و در نهایت درآمدزایی اقدام کنید و از شغل جدید خود لذت ببرید. 


معرفی دوره ویترای 

آموزش دوره ویترای یکی از جذاب ترین دوره های آموزشی محسوب می شود که می تواند برای شما کاربردهای مختلفی داشته باشد. برای این که آشنایی بیشتری با این دوره داشته باشید باید به شما بگوییم این هنر به نوعی می تواند ترکیبی از شکنندگی و ظرافت باشد و به این ترتیب یک خلاقیت و زیبایی را به همراه می آورد. شما می توانید ظرافت هنر نقاشی را که یکی از جذاب ترین هنرهای سراسر دنیا می باشد را بر روی شکنندگی شیشه های پیاده کنید و این برای شما یک مزیت بزرگ می باشد که شاهکاری بینظیر را به همراه خواهد داشت. 

در آموزش دوره ویترای شما می آموزید که چگونه آثار ماندگاری را به تکیه بر اصول نقاشی بر روی شیشه ها ایجاد کنید و شرایطی را ایجاد کنید که این اثر برای سال های سال به جا بماند. شما می توانید نقش های ماندگاری را بر روی شیشه ها خلق کنید و از این آثار خود لذت ببرید. با استفاده از آموزش هایی که در این دوره به شما ارائه می شود شما می توانید نقاشی های خود را بر روی اشکال شیشه ای مختلفی پیاده سازی کنید که برخی از این موارد عبارت اند از: 

نقاشی ویترای بر روی جام 
نقاشی ویترای بر روی شیشه 
نقاشی ویترای بر روی لیوان 
نقاشی ویترای بر روی پنجره ساختمان های هنری، موزه ها، کاخ و کلیسا و مساجد 

در آموزش دوره ویترای شما می آموزید که چطور باید یک شیشه ساده را با تکیه بر دانشی که آموخته اید تبدیل به یک اثر هنری جذاب و تماشایی کنید. این کار را می توانید بر روی شیشه های منزل خود هم پیاده سازی کنید.  به این ترتیب شما می توانید شرایط ویژه ای را برای خود به وجود آورید که این امر برای شما می تواند مهم باشد. شما در این دوره با استفاده از تکنیک ها و همچنین ابزارهایی که در اختیار دارید می توانید با تکیه بر خلاقیت  و نوآوری خود هر طرحی را بر روی شیشه های محتلف اجرا و پیاده سازی نمایید. همچنین باید بدانید که پس از پشت سر گذاشتن آموزش دوره ویترای این امکان برای شما وجود دارد که شیشه های ساده ای مانند شیشه های مربا و یا حتی شیشه های سس را به یک اثر هنری جذاب و زیبا تبدیل کنید و به این ترتیب آثار کوچکی برای خلق کنید و این آثار را با قیمت های مختلفی به فروش برسانید. 

ابزارهای مورد نیاز برای آموزش دوره ویترای 

برای این که شما بتوانید در یک آموزشگاه مشغول به آموزش دوره ویترای شوید نیاز دارید که ابزارهایی که لازمه کار شما می باشد را در اختیار داشته باشید. ما در این بخش این ابزارهای کاربردی را به شما معرفی می کنیم. اما در عین حال باید به شما بگوییم که این هنر در دسته بندی های هنرهایی قرار دارد که شما در آن به ابزارهای بسیار زیادی نیاز ندارید. همچنین هزینه های اولیه شما برای تهیه این ابزارها هم چندان بالا نیست. به همین دلیل تهیه آنها برای شما ساده می باشد. مهمترین ابزارهای مورد نیاز شما برای این که در این دوره شرکت کنید عبارت اند از: 

خمیر دور گیر ویترای 

پالت رنگ ویترای 

قلم مو مخصوص 

رنگ مخصوص ویترای 

این موارد تنها ابزارهایی هستند که شما برای حضور در آموزش دوره ویترای به آن نیاز دارید. به همین ترتیبی که مشاهده کردید این ابزارها نیاز به هزینه های بالایی برای تهیه ندارند. از طرفی شما می توانید به دلیل اعداد کم و حجم کمی که این ابزارها دارند به راحتی آنها را حمل کنید. از همین رو می توانید از مزایای این دوره آموزشی به راحتی بهره مند شوید. 


سرفصل های آموزشی دوره ویترای 

یکی از مواردی که برای شما در انتخاب یک رشته هنری می تواند اهمیت بالایی داشته باشد میزان شناخت شما از آن رشته هنری می باشد. برای این که با نحوه و شرایط آموزش دوره ویترای آشنا شوید لازم می دانیم که سرفصل های آموزشی این دوره را در اختیار شما قرار دهیم. شما با تکیه بر آن چه در این بخش به شما معرفی می کنیم می توانید به راحتی اطلاعات خود را در خصوص این رشته هنری تکمیل کنید و در نهایت در خصوص حضور یا عدم حضور خود در این دوره ها اقدام کنید. 

  • آشنایی با ورق طلا روی شیشه 
  • آشنایی با نحوه و چگونگی رنگ آمیزی روی شیشه ها 
  • آموزش اجرای ویترای به شیوه محبوب آبرنگ 
  • آموزش چگونگی ابر و بادی کردن رنگ هایی که بر روی شیشه نقش می بندند 
  • آموزش چگونگی برجسته کاری نقش های مختلف بر روی شیشه ها 
  • آموزش و اجرای تزیین سفال با استفاده از متریال های مختلف 
  • آموزش نحوه انتقال طرح روی شیشه و انجام کارهای ابتدایی 
  • آشنایی و آموزش اصول اولیه دکوپاژ 
  • دیدن دوره آموزشی تکنیک ترک بر روی شیشه 

شما اگر در آموزشگاه نقاشی در کرج ثبت نام کرده باشید و این دوره ها را در یکی از سبک ها و تکنیک های آن پشت سر گذاشته باشید دیگر شرکت در این دوره هنری برای شما می تواند ساده تر هم باشد. به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم بر اساس این آموزش ها اقدام به تقویت مهارت های فردی خود کنید. 


نتیجه گیری 

با توجه به آنچه در این مطلب در خصوص آموزش دوره ویترای به شما ارائه شد اگر شما علاقه مند به حضور در این دوره ها در آموزشگاه نقشینه هستید می توانید هم اکنون برای ثبت نام در این دوره ها با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل نمایید. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱
امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 377 | 1683996995