آموزش دوره نقش برجسته

دوره نقش برجسته

آموزش دوره نقش برجسته

انواع دوره های قابل اجرا 

  1. دوره های فنی و حرفه ای: با شرکت در این دوره ها، پس از پایان دوره اعطای مدرک فنی و حرفه ای صورت می گیرد و شما می توانید از مزایای مدرک فنی و حرفه ای بهره مند شوید. 
  2. دوره های آزاد آموزشگاه هنر نقشینه کرج: با شرکت در این دوره ها، پس از پایان دوره، گواهی معتبر این مجتمع آموزشی به شما اعطا می گردد.

معرفی دوره نقش برجسته

دوره "نقش برجسته" یک دوره آموزشی هنری است که به شما کمک می کند تا با تمرین و یادگیری تکنیک های نقاشی و مجسمه سازی، ابعاد جدیدی از خلاقیت و هنر خود را کشف کنید. در این دوره، شما با تکنیک های مختلف نقاشی مانند طراحی و نقاشی با قلم و مداد، رنگ آمیزی با آبرنگ، رنگ روغن و تکنیک های مجسمه سازی آشنا خواهید شد. در این دوره، شما با مواد و ابزارهای مختلف نقاشی و مجسمه سازی، آشنا می شوید و با تمرین و تکرار، به نقش برجسته خود در عرصه نقاشی و مجسمه سازی دست پیدا می کنید. در طول دوره، مشاوران هنری و مربیان با تجربه، به شما کمک می کنند تا قدرت تخیل خود را تقویت کنید و به هنرمندی خود بیشتر اعتماد به نفس پیدا کنید. اگر شما به هنر و خلاقیت علاقه مند هستید، دوره نقش برجسته می تواند یک فرصت عالی برای شما باشد. این دوره به صورت حضوری در آموزشگاه نقشینه برگزار می شود و در سطوح مختلفی برای هنرمندان مبتدی و حرفه ای قابل دسترسی است.

نحوه ثبت نام در دوره نقش برجسته

برای ثبت نام در آموزش دوره نقش برجسته شما می توانید هم اکنون از طریق شماره های تماسی که در این سایت در اختیار شما قرار گرفته است با ما در ارتباط باشید. ثبت نام به دو صورت حضوری و تلفنی برای شما می تواند صورت بگیرد و شما می توانید پس از ثبت نام با حضور در این دوره ها که بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای به شما آموزش داده می شود، مهارت های لازم را برای ورود به بازار کار و ایجاد موقعیت های شغلی به دست آورید. 

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | صنایع دستی | وحید یوسفی | بازدید: 409 | 1683996311