آموزشگاه نقاشی رنگ و روغن در کرج - آموزشگاه نقاشی نقشینه

آموزشگاه نقاشی در کرج

آموزشگاه نقاشی رنگ و روغن در کرج - آموزشگاه نقاشی نقشینه
نام خوشه فرهنگ و هنر
عنوان گروه هنرهای تجسمی
نام استاندارد نقاش رنگ و روغن
کد کد شایستگی ساعات آموزشی
731620830030001 ---------- ----------

شرح استاندارد آموزش شغل 

در این آموزشگاه نقاشی رنگ و روغن در کرج شما می توانید دوره های آموزشی خود را زیر نظر بهترین اساتید پشت سر بگذارید. در این آموزشگاه نقاشی در کرج امکانات ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده است. اما پیش از آن اجازه دهید که کمی در خصوص شرح استاندارد این شغل و این رشته هنری که به شما آموزش داده می شود توضیحاتی را ارائه نماییم. برای این که بتوانید با استانداردهای این شغل به خوبی آشنا شوید از شما می خواهیم ما را در ادامه این مطلب همراهی نمایید. 

نقاشی رنگ و روغن شغلی مناسب با استانداردهای فنی و حرفه ای است که در حوزه هنرهای تجسمی قرار دارد. این رشته می تواند با مشاغل نقاشان در ارتباط باشد و در صورتی که شما بتوانید به خوبی به این رشته هنری مسلط باشید و دوره های آموزشی آن را به خوبی پشت سر بگذارید می توانید در بسیاری از موقعیت های شغلی ورود کنید. همچنین باید بدانید که ورود شما به بازار کاری هم می تواند برای شما به صورت جدی مناسب باشد. از همین رو این دوره ها را می توانید یکی از دوره های آموزشی مفید بدانید. 

شایستگی های نقاشی رنگ و روغن 

در صورتی که شما در این آموزشگاه نقاشی رنگ و روغن در کرج شرکت کنید می توانید در صورت نیاز درخواست داشته باشید که مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید. در صورتی که شما برای خود چنین انتخابی کنید می توانید به راحتی از مزایای مدرک فنی و حرفه ای بهره مند شوید. اما اجازه دهید شما را در این بخش با یکی از مهمترین خواسته های مورد نیاز شما، یعنی شایستگی های این شغل آشنا کنید. ورود به این حوزه برای شما همراه با موارد شایستگی های ذیل می باشد: 

اجرای پرسپکتیو
طراحی اولیه 
طراحی منظره
طراحی چهره 
بررسی و تجزیه و تحلیل انواع رنگ
طراحی کردن آناتومی و فیگور
آماده سازی و زیرسازی وسایل
نقاشی طبیعت و طبیعت بی جان
اجرای آناتومی و فضاسازی
اجرای یکی از سبک های هنری
ویژگی های کارآموز ورودی

توجه داشته باشید که برای ورود به این آموزشگاه نقاشی رنگ و روغن در کرج شما باید یک سری ویژگی هایی داشته باشید که بتوانید به این واسطه دوره های آموزشی خود را به خوبی پشت سر بگذارید. البته باید بدانید که ویژگی هایی که شما نیاز دارید ویژگی هایی هستند برای مثال اگر شما بخواهید در دوره های آموزشی مختلفی مثلا در آموزشگاه سفالگری در کرج هم شرکت کنید داشته باشید. اما در این خصوص باید بدانید که این ویژگی ها باید برای شما یکی از ویژگی های مهم باشد که عبارت هستند از:

حداقل میزان تحصیلات  پایان دوره متوسطه اول
حداقل میزان توانایی ذهنی و جسمی باید از سلامت کامل جسمی و روانی برخوردار باشید
نیاز به مهارت های پیش نیاز ندارید


امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۱/۲۹ | استاندارد فنی و حرفه ای | وحید یوسفی | بازدید: 448 | 1681762973