آموزشگاه نقاشی رنگ روغن بر روی مس در کرج

آموزشگاه نقاشی در کرج

آموزشگاه نقاشی رنگ روغن بر روی مس در کرج
نام خوشه فرهنگ و هنر
عنوان گروه هنرهای تجسمی
نام استاندارد نقاشی روی مس
کد کد شایستگی ساعات آموزشی
731620830030111 ---------- ----------

در این آموزشگاه نقاشی رنگ روغن بر روی مس در کرج شما می توانید دوره های آموزشی خود را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. در این آموزشگاه نقاشی در کرج شما زیر نظر مجرب ترین و با سابقه ترین اساتید اقدام به دریافت نکات آموزشی دوره های مختلف می کنید. این امر می تواند در یادگیری و افزایش توانایی های شما در مهارتی که می آموزید به اندازه بسیار زیادی موثر باشد. از همین رو ما همیشه در این امر کوشا بوده ایم و بهترین خدمات آموزشی را در نقشینه ارائه کرده ایم. 

شرح استاندارد آموزش شغل نقاشی رنگ روغن روی مس

در صورتی که شما در این آموزشگاه نقاشی رنگ روغن بر روی مس در کرج، دوره های آموزشی ما را بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای پشت سر بگذارید می توانید از مزایای این شغل بهره مند شوید. این شاخه هنری یکی از زیر مجموعه های شاخه فرهنگ و هنر می باشد. همچنین باید بدانید که در دسته بندی هنرهای تجسمی جای دارد. به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین و محبوبترین شاخه ها و رشته های آموزشی در ایران برای همه افراد به حساب می آید و طرفداران زیادی دارد. 

شایستگی های نقاشی رنگ روغن بر روی مس

در این آموزشگاه نقاشی رنگ روغن بر روی مس شما می توانید در صورتی که در خواست آن را داشته باشید مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت کنید. در این صورت شما می توانید به راحتی و با توجه به این مدرک، از تمامی مزایای مدرک فنی و حرفه ای برخوردار شوید. همچنین باید بدانید که این رشته و شاخه هنری دارای شایستگی های مختلفی می باشد که ما در این بخش قصد داریم این شایستگی ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. مهمترین شایستگی هایی که این دوره دارد عبارت هستند از:

انتقال طرح بر روی ظروف و یا ورقه های مسی 
طراحی روی مس
ساختن انواع رنگ های روغنی نقاشی 
نقاشی رنگ و روغن روی مس
ثابت کردن طرح ها بر روی مس و ارائه آنها 
ایجاد سایه روشن روی کار با زدن شاپون و جوهر رنگی
بازاریابی و فروش پس از بسته بندی
نکته

توجه داشته باشید که در آموزشگاه نقاشی رنگ روغن بر روی مس اگر شرکت کنید می توانید شایستگی ها و مهارت های مختلفی را به دست آورید. در نظر داشته باشید که این شاخه هنری می تواند با مشاغل مختلفی در ارتباط باشد، از جمله:

  • نقاشی روی اجسام مسی
  • طراحی و دکوراسیون 
  • ساخت تندیس 
  • نقاشی 
امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۱/۲۹ | استاندارد فنی و حرفه ای | وحید یوسفی | بازدید: 424 | 1681764814