آموزش دوره مجسمه و نقش برجسته

آموزشگاه مجسمه و نقش برجسته در کرج

آموزش دوره مجسمه و نقش برجستهارائه مدرک  فنی و حرفه ای 
امکان ورود به بازار کار *****
مشاوره های رایگان 02633519878

معرفی دوره مجسمه سازی 

اگر بخواهیم در بررسی دوره مجسمه و نقش برجسته به شما توضیجاتی را ارائه دهیم در ابتدا باید دوره مجسمه سازی را به شما معرفی کنیم. یکی از دوره های کاربردی و بسیار محبوبی که در واقع شباهت هایی ماهیتی به دوره تصویرسازی دارد. این دوره های کاربردی در واقع به گونه می توان گفت که هنری برای داستان سرایی هستند. شما باید ابتدا در ذهن خود یک داستان و یک طرح را در نظر داشته باشید تا بر آن اساس بتوانید به گلی که در اختیار دارید جان دهید و اثر را خلق نمایید. 

یکی از دلایلی که موجب شده است دوره مجسمه و نقش برجسته از محبوب ترین دوره های کاربردی باشد این است که این دوره ها یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین دوره ها محسوب می شوند که پیشینه ای بسیار زیاد دارند. در دوره های مجسمه سازی شما می توانید ابزارهای مختلفی را در اختیار داشته باشید، اما باید بدانید که با توجه به ویژگی هایی که گل دارد، یکی از بهترین انتخاب ها برای مجسمه سازی استفاده از گل به عنوان پایه اصلی کار می باشد. 


معرفی دوره نقش برجسته 

دوره مجسمه و نقش برجسته اگرچه همیشه دوره هایی نزدیک به هم هستند اما در باطن و در نوع کارکرد همیشه بین آنها تفاوت هایی وجود دارد. اگر شما در ساختن مجسمه موفق شوید و شرایطی را ایجاد کنید که مجسمه شما از یک سو به یک سطح متصل باشد نقش برجسته به وجود می آید. توجه کنید که نقش برجسته یکی از هنرهای ترکیبی می باشد که می تواند با نقاشی کردن نیز شباهت های زیادی داشته باشد. در واقع ترکیبی از مجسمه سازی و نقاشی می باشد و به همین دلیل هم بسیار محبوب و البته کاربردی می باشد. 

توجه کنید که دوره مجسمه و نقش برجسته دارای تفاوت هایی هستند که این تفاوت ها در آسان تر و ساده تر بودن نقش برجسته خود را نمایان می کند. دلیل این امر هم این است که شما در این رشته که زیر مجموعه هنرهای تجسمی می باشد دارای مجسمه ای هستید که از یک سو به یک سطح متصل می باشد و به همین دلیل به اندازه خود مجسمه سازی نمی تواند پیچیده باشد. یکی از مواردی که این هنر را می توند جذاب کند این است که مخاطب احساس کند این نقش برجسته از دل لایه یا سطح پایین تر به بیرون آمده است. 


مخاطبین دوره مجسمه سازی 

برای شرکت در دوره مجسمه و نقش برجسته باید برخی از موارد را در نظر داشته باشید. یکی از این موارد این است که این دوره ها برای چه افرادی مناسب و برای چه افرادی مناسب نمی باشد. از همین رو در ابتدا ما به شما در این خصوص توصیه هایی را ارائه می دهیم تا بدانید که چه کسانی می توانند مخاطب حضور و شرکت در این دوره ها باشند و چه کسانی نمی توانند در این دوره ها شرکت کنند: افرادی که مخاطب این دوره هستند عبارت اند از: 

افرادی که حلق آثار و ماندگاری را دوست دارند 
افرادی که به روش های آرامش ذهنی علاقه دارند 
افرادی که این رشته علاقه مند هستند 
افرادی که خلاقیت و توانایی های ایده پردازی دارند

اما باید بدانید که این دوره ها همانطور که برای افراد ذکر شده بسیار کاربردی و مفید می باشند برای برخی دیگر از افراد چندان دوره های خوبی محسوب نمی شوند. از همین رو باید بدانید که دوره مجسمه و نقش برجسته به صورت کلی برای افرادی که دارای ویژگی های و شرایط ذیل هستند اصلا دوره خوبی محسوب نمی شود: 

افرادی که به روش های آرامش ذهنی علاقه ندارند 
افرادی که به این رشته های کاربردی  علاقه ندارند 
افرادی که خلاقیت و ماندگاری و خلق اثر علاقه ندارند 
کسانی که در خلاقیت و ایده پردازی ضعف دارند 


بازار کار دوره نقش برجسته 

به طور حتم برای افرادی که قصد دارند در دوره مجسمه و نقش برجسته شرکت کنند یکی از مواردی که دارای اهمیت می باشد این است که آیا این رشته ها دارای بازار کاری مناسبی هستند یا خیر؟ به همین دلیل و با توجه به اهمیت بالای این موضوع ما در این مطلب قصد داریم شرایط بازار کار را برای دوره کاربرد نقش برجسته مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که به شما گفتیم دوره نقش برجسته یکی از دوره هایی می باشد که دارای اصالتی بسیار بالای است. از همین رو دارای محبوبیت زیادی در ایران و سراسر جهان می باشد. از همین رو اگر شما بتوانید در این دوره ها شرکت کنید و به خوبی مراحل را پشت سر بگذارید و همچنین بتوانید مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه را دریافت نمایید به راحتی می توانید هم در ایران و هم در بازارهای بین المللی برای ورود به کار و کسب درآمد اقدام کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. 

بازار کار دوره مجسمه سازی 

از دیگر دوره هایی که به صورت انفرادی در این بخش به شما معرفی شده است دوره های مجسمه سازی می باشد. این دوره ها نیز دارای محبوبیت بالایی می باشد و بسیاری از افراد هستند که دوست دارند در این دوره ها شرکت کنند. توجه کنید که برای موفقیت در این دوره ها و ورود به بازار کار شما باید بتوانید ظرافت ها و تکنیک های این حرفه را به خوبی رعایت کنید. در این صورت شما می توانید هم آثار خود را به فروش برسانید و هم برای خود مشتریان مشخصی داشته باشید. 


نتیجه گیری 

دروه مجسمه و نقش برجسته یکی از دوره هایی می باشد که ما در این آموزشگاه به شما ارائه می دهیم. شما می توانید در آموزشگاه هنر نقشینه در کرج این دوره های کاربردی را پشت سر بگذارید و از مزایای مدرکی که دریافت می کنید بهره مند شوید. به همین دلیل توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان جهت حضور در این دوره ها از طریق شماره هایی که ما در اختیار شما قرار می دهیم با کارشناسان و مشاوران ما در نقشینه تماس حاصل نمایید. 

شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۰۱ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 438 | 1682086344