آموزش دوره سفال و سرامیک

آموزشگاه سفال و سرامیک در کرج

آموزش دوره سفال و سرامیکمدرک مورد ارائه  مدرک مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای 
شرایط و امکان ورود به بازار کار *****
شماره تماس جهات دریافت مشاوره های رایگان نقشینه  02633519878
معرفی دوره سفال و سرامیک 

دوره سفال و سرامیک یکی از دوره های آموزشی می باشد که زیر مجموعه هنرهای تجسمی قرار دارد. با توجه به این نکته که تمامی رشته های آموزشی مربوط به هنرهای تجسمی به خوبی می توانند در بازار کار موقعیت های مناسبی را در اختیار داشته باشند، همیشه با استقبال بسیار زیاد و گسترده ای روبرو می شود. از همین رو ما به شما توصیه میکنیم که این دوره ها را با دقت کافی در نظر داشته باشید و در این دوره های آموزشی شرکت کنید. دوره های سفال سرامیک از دوره های کاربردی و بسیار مهم می باشند که دارای اهمیت بسیار زیادی هستند. 

آموزش سفالگری در دوره های سفال و سرامیک

یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص دوره سفال و سرامیک مطرح می شود این است که در این دوره ها هنرجو و استادی که آموزش را بر عهده دارد تا چه اندازه نسبت به اصول یادگیری، اصول آموزش و همچنین اصول ارتباط با یکدیگر دارای درک متقابل هستند. هرچه این موارد بیشتر و بهتر رعایت شود، بازدهی و خروجی دوره می تواند برای هنرجو مفیدتر و امکان قبولی در فنی و حرفه ای و دریافت مدرک فنی و حرفه ای برای او ممکن تر می شود. 

یکی از مهمترین مواردی که در دروه سفال و سرامیک برای هنرجویان دارای اهمیت زیادی می باشد این است که بتوانند با پشت سر گذاشتن این دوره ها وارد بازار کار شوند. با توجه به اهمیتی که این مسئله برای همه هنرجویان دارد این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که با برپایی نمایشگاه هایی در سراسر کشور و جهان هنرجویان بتوانند آثار خود را در این نمایشگاه ها ارائه دهند. به این ترتیب این امکان برای شما وجود خواهد داشت که شما در این دوره ها شرکت کنید و در نهایت آثاری را خلق کنید و به فروش برسانید و خود را معرفی نمایید. برخی از مهمترین خصوصیات برگزاری دوره های سفال و سرامیک عبارت اند از: 

امکان برپایی نمایشگاه های داخلی 
امکان برپایی نمایشگاه های بین المللی 
امکان معرفی آثار در نمایشگاه ها 
امکان فروش آثار در نمایشگاه ها

همچنین باید بدانید که در دوره سفال و سرامیک مواردی به شما آموزش داده می شود که می تواند برای شما مفید باشد از جمله این شاخه های آموزشی که شما می توانید در این دوره ها پشت سر بگذارید و مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه را به این واسطه دریافت کنید و به راحتی در این دوره ها موفقیت های قابل توجهی به دست آورید عبارت هستند از: 

آموزش مجسمه سازی 
آموزش سفالگری 
آموزش نقاشی روی سفال 
آموزش نقش برجسته مدارک دوره سفال و سرامیک 

در صورتی که شما در دوره سفال وسرامیک شرکت کنید و این دوره ها را پشت سر بگذارید می توانید وارد بازار کار شوید. برای این منظور و در واقع برای ضمانت این امر شما نیاز به دریافت مدرکی دارید که بر اساس تمامی استانداردهای فنی و حرفه ای به شما ارائه شده است. از همین رو ما به شما در این خصوص اطلاعاتی را ارائه می کنیم که می تواند برای شما دارای اهمیت زیادی باشد. حضور در این دوره ها برای شما ویژگی های کاربردی بسیار مهمی دارد که برخی از این ویژگی هایی که شما باید به آن توجه داشته باشید و آن را مد نظر خود قرار دهید به صورت کلی عبارت می باشد از: 

  • ارائه مدرک مورد تائید فنی و حرفه ای 
  • ارائه مدرک مربیگری 

ارائه مدرک قابل ترجمه 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


سرفصل های دوره سفال و سرامیک 

اگر تصمیم خود را برای حضور در دوره سفال و سرامیک گرفته باشید باید بدانید که شرکت در این دوره ها مستلزم پشت سر گذاشتن برخی از موارد آموزشی می باشد. این موارد باید بر اساس سرفصل های آموزشی مشخصی باشد تا شما بتوانید به راحتی مدرک مورد نیاز خود را دریافت کنید و از مزایای مدرک دریافتی خود به خوبی بهره مند شوید. از همین رو ما به شما در خصوص سرفصل هایی که باید در این دوره های آموزش ببنید و این سرفصل ها را شت سر بگذارید می خواهیم اطلاعاتی را ارائه دهیم که عبارت هستند از: 

  • توانایی انتخاب طرح و اجرای آن بر روی سفال 
  • خشک کردن سفال بعد از رنگ آمیزی 
  • آموزش مهارت تراشکاری ظروف سفالی 
  • آشنایی با مواد و ابزارهای مورد نیاز برای سفالگری 
  • آموختن روش های ماده سازی گل برای شروع به کار
  • آموزش مهارت فرم دهی به گل
  • ساخت ظروف مختلف با چرخ سفالگری 
نکته: ساختن و فرم دهی به ظروف مختلف برای ایجاد یک اثر نهایی نیاز به مواردی دارد که از جمله این موارد می شود به این نکات اشاره داشت: 
کلاژ کشیدن 
باز کردن 
نازک کاری 
ورز دادن 
درست کردن استوانه در جلسه ابتدایی

پیش نیاز دوره سفال و سرامیک 

برای حضور در دوره سفال و سرامیک شما نیازی به سپری کردن دوره ای برای پیش نیاز ندارید. به همین دلیل شرکت در این دوره برای شما می تواند بسیار ساده باشد. تنها باید توجه داشته باشید که برای این کار نیاز دارید که بهترین آموزشگاه سفالگری در کرج را پیدا کنید تا بتوانید از موفقیت در دوره های آموزشی خود مطمئن شوید. از همین رو ما به شما توصیه میکنیم تمامی مواردی که مربوط به شناخت شما از یک آموزشگاه کامل می شود را در نظر بگیرید و بر این اساس نسبت به ورود به دوره های یک آموزشگاه اقدام نمایید. 

نتیجه گیری 

دوره سفال و سرامیک یکی از دوره های بسیار محبوب و کاربردی می باشد که شما می توانید با حضور در این دوره های موفقیت های زیادی را به دست آورید. برای این که بتوانید این دور را زیر نظر مجتمع آموزشی صنایع دستی و هنرهای تجسمی نقشینه پشت سر بگذارید می توانید به دو صورت حضوری و یا تلفنی برای ثبت نام در دوره ها شرکت کنید. برای این کار شما نیاز به این دارید که مشاوره های لازم را از طریق شماره تماسی که در اختیار شما قرار می دهیم به دست آورید. 

شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱

برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۰۱ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 1204 | 1682086425