دوره آموزشی طراحی پایه

دوره آموزشی طراحی پایه

دوره آموزشی طراحی پایه اولین دوره آموزشی نقاشی محسوب می شود که پیش نیاز تمامی تکنیک های نقاشی محسوب می شود. علاقه مندان و هنرجویانی که در این دوره شرکت می کنند با انواع خطوط، سطوح و احجام هندسی و همچنین ترکیب بندی های مختلف آشنا می شوند. یکی دیگر از مواردی که در این دوره به صورت کامل آموزش داده می شود شناخت فضاهای مثبت و منفی می باشد، همچنین ارائه آموزش های لازم برای شناخت انواع پرسپکتیو از دیگر سرفصل های آموزشی این دوره می باشد. تمامی این موارد آموزشی به خصوص انواع پرسپکتیو در فضای داخلی و فضای خارجی (بیرونی) به هنرجویان آموزش داده می شود. در دوره آموزش طراحی پایه آموزش ابتدایی آناتومی و چهره نیز در دستور آموزشی قرار می گیرد. به صورت کلی سر فصل های آموزشی این دوره عبارت هستند از: 


  1. آشنایی با انواع خطوط 
  2. آشنایی با انواع سطوح 
  3. آشنایی با انواع احجام هندسی 
  4. آشنایی با ترکیب بندی های گوناگون 
  5. شناخت کامل فضاهای مثبت و منفی 
  6. آشنایی با انواع پرسپکتیو در فضاهای بیرونی و داخلی 
  7. آموزش ابتدایی طراحی آناتومی 
  8. آموزش ابتدایی طراحی چهره 
  9. شناخت آموزش فضاهای بیرونی شامل طبیعت، حیوانات، گل و منظره 

پس از پشت سر گذاشتن این دوره آموزشی و رسیدن به آمادگی کامل در دوره آموزشی طراحی پایه، علاقه مندان و هنرجویان آماده می شوند برای ورود به دوره های طراحی پیشرفته که در بخش های بعدی به صورت کامل به معرفی دوره آموزش طراحی پیشرفته نیز خواهیم پرداخت. شما می توانید در این آموزشگاه نقاشی در کرج این دوره آموزشی را زیر نظر اساتید مجرب سپری کنید و در صورت درخواست برای حضور در دوره های آزاد و یا دوره های همراه با اعطای مدرک فنی و حرفه ای شرکت نمایید. برای مشاوره ثبت نام می توانید از طریق شماره های مندرج در این وب سایت با کارشناسان و مشاوران ما در تماس باشید. 


انواع آموزش های طراحی 

به صورت کلی آموزش های طراحی به دو صورت می تواند ارائه شود، یکی از این انواع آموزش طراحی عینی می باشد که در این طراحی که به طراحی واقع گرایانه نیز شهرت دارد ابتدا از روی یک مدل و سپس از روی یک مدل زنده کار می شود. این مدل ها شامل طبیعت بیجان و هم فیگوراتیو می باشد. در ادامه آموزش ها در دوره آموزشی طراحی پایه با طراحی ذهنی آشنا خواهید شد که در این دوره شما می توانید به خوبی با تکیه بر نوآوری و خلاقیت های ذهنی خود اقدام به طراحی نمایید. طراحی های ذهنی و همچنین ایده پردازی ها می تواند به عنوان مقدمه ای برای ورود هنرجویان به دوره تصویرسازی محسوب شود که دوره ای بسیار محبوب و البته کاربردی می باشد. 

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۷/۲۲ | دوره های آزاد | وحید یوسفی | بازدید: 290 | 1697276222