آموزش دوره خوشنویسی

آموزشگاه خوشنویسی در کرج

آموزش دوره خوشنویسی
مدرک قابل ارائه  مدرک معتبر فنی و حرفه ای 
شرایط ورود به بازار کار *****
درخواست مشاوره های رایگان 02633519878

معرفی دوره خوشنویسی 

شما در این آموزشگاه خوشنویسی در کرج می توانید دوره های آموزشی خود را در زمینه خوشنویسی پشت سر بگذارید و به خوبی به این هنر کاربردی و بسیار مهم مسلط شوید. اگر بخواهید در خصوص این دوره اطلاعاتی را کسب کنید باید بدانید که همه چیز در دل همین نام دوره مشخص است. زمانی که شما با اصول و استانداردهای درست و زیبا نوشتن کلمات آشنا شوید به هنر خوشنویسی مسلط شده اید. نکته مهم این است که شما باید به صورت جداگانه درست و زیبا نوشتن حروف را نیز آموزش ببینید. 

در دوره خوشنویسی شما می توایند این مهارت را به خوبی یاد بگیرید که چطور و بر اساس چه اصول و استانداردهایی باید هر یک از حروف را بر روی کاغذ با استفاده از ابزارهای مختلف پیاده سازی کنید. ولی باید بدانید که این همه چیزی نیست که شما در این دوره ها برای موفقیت به آن نیاز دارید. شما باید سعی کنید اصول مهمی را یاد بگیرید که به شما در زیبا نویسی و درست نوشتن کمک کند و موجب شود که شما به خوبی بتوانید کلمات و در نهایت جملات مختلفی را با استفاده از سبک های مختلف نگارشی اجرا کنید. 

در دوره خوشنویسی شما می آموزید که چطور باید حروف را روی کاغذ بیاورید و برای این که یک یا چند ابزار و یک یا چند سبک نگارشی را فرا می گیرید. اما باید بدانید که اگر در درست و زیبا نوشتن حروف موفق عمل کنید اما نتوانید در روی کاغذ آوردن این حروف در دل جملات و چیدمان آنها دست عمل کنید، عملا کاری که در نهایت اجرا می کنید نمی تواند در دسته بندی آثار زیبای هنری قرار داشته باشد. به همین دلیل شما در این مسیر هم به یادگیری تکنیک های خوشنویسی نیاز دارید و هم به این نیاز دارید که خلاقیت بالایی داشته باشید. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


اصول خوشنویسی 

معرفی دوره خوشنویسی در یک مطلب کار سختی می باشد اما شما باید بدانید که آنچه برای شما در این باره دارای اهمیت زیادی می باشد این است که شما اصول خوشنویسی را به خوبی یاد بگیرید و بتوانید تناسب صحیح بین انواع خطوط را متوجه شوید. این امر برای شما دارای اهمیت زیادی می باشد و اگر از این تناسب غافل شوید کاری که ارائه می دهید نمی تواند کار مناسبی برای شما محسوب شود. از مهمترین مواردی که در ابتدای دوره خوشنویسی باید به آن مسلط شوید این است که باید چگونه قلم را به دست بگیرید. 

پس از این که در خصوص به دست گرفتن قلم مهارت های لازم را به دست آوردید کار شما آغاز می شود. حال باید ببینید چه کاغذ و چه مرکبی را باید مورد استفاده قرار بدهید. سپس باید در خصوص سبک و نوع نوشتن تصمیم گیری کنید و بدانید که می خواهید کلمات و جملات را چگونه در کنار یکدیگر قرار دهید. در واقع قصد دارید از چه سبکی برای نوشتن استفاده کنید. این امر برای شما دارای اهمیت زیادی می باشد و شما باید به خوبی به این امر توجه داشته باشید در غیر این صورت همه چیز برای شما خوب پیش نخواهد رفت. 


سرفصل های دوره خوشنویسی 

برای این که بتوانید در دوره خوشنویسی شرکت کنید و در نهایت خواسته های خود را اجرایی و عملی کنید نیاز دارید که با سرفصل های آموزشی این دوره به خوبی آشنا شوید. به این ترتیب از پیش از ثبت نام و حضور در این دوره ها می توانید در خصوص این دوره ها یک نمای کلی داشته باشید. این نمای کلی می تواند موجب شود که شما در خصوص این دوره ها و ورود به این دوره ها راحت تر و بهتر تصمیم گیری نمایید. از همین رو ما این سرفصل ها را به شما آموزش می دهیم که به صورت کلی عبارت هستند از: 

آموزشگاه خوشنویسی نقشینه در کرج 
آشنایی با اصول شاپان 
آشنایی با ترکیب بندی در جلسات اول
آشنایی با فرم در جلست اول 
آشنایی با خط در جلسات اول 
آشنایی با اصول پیش زمینه سازی 
آشنایی و تسلط به تکنیک های ماژیک 
آشنایی با اصول استفاده از چسب میسکیت 
آشنایی با اصول مرکب در دوره خوشنویسی 
آشنایی به اصول کار با ورق طلا 
دیدن آموزش های تکنیکهای رایج نقاشی خط 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱بازار کار دوره خوشنویسی 

در صورتی که شما در دوره خوشنویسی وارد شوید و این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید یکی از مهمترین دغدغه هایی که خواهید داشت شرایط بازار کار در ایران و حتی در سطح جهان می باشد. توجه کنید که این رشته کاری و هنری یکی از قدیمی ترین و البته یکی از کاربردی ترین رشته هایی می باشد که در آن اجرای صحیح و استاندارد نکات آموزشی دارای اهمیت زیادی می باشد. شرایط برای شما در بازار کار به این صورت است که شما باید سفارش های لازم را به دست آورید به همین دلیل باید به تکنیک های کاری خود به خوبی مسلط باشید. 

چه کسانی در دوره خوشنویسی شرکت می کنند؟ 

 • افرادی که تکنیکهای خوشنویسی را درک می کنند 
 • افرادی که به هنر خوشنویسی علاقه مند هستند. 
 • افرادی که به طور طبیعی خوش خط هستند
شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱سوالات متداول
 • نحوه ثبت نام در دوره خوشنویسی 
 • می توانید از طریق همین سایت اقدام به ثبت نام کنید. 
 • آیا برای این دوره ها به پیش نیاز احتیاجی داریم؟
 • خیر
 • آیا زمان بندی کلاس برای افراد شاغل مناسب است؟
 • بله
 • امکان ورود به بازار کار دارم؟
 • در صورت تسلط بر آموزش ها، بله
 • آیا مدرک معتبر ارائه می شود؟
 • اعطای مدرک فنی و حرفه ای 

همانطور که متوجه شدید دوره خوشنویسی یکی از دوره های کاربردی و البته دارای قدمت بالا می باشد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. شما می توانید با شرکت در این دوره های آموزشی به خوبی با اصول و تکنیک های خوشنویسی آشنا شده و در نهایت وارد بازار کار دلخواه خود شوید. • برای کسب اطلاعات بیشتر با مجتمع آموزشی صنایع دستی و هنرهای تجسمی نقشینه در ارتباط باشید. 

شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱


برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۲۳ | هنرهای تجسمی | وحید یوسفی | بازدید: 1433 | 1682086455