آموزش دوره دکوراسیون داخلی

آموزشگاه نقشینه کرج

آموزش دوره دکوراسیون داخلی


دوره های دکوراسیون داخلی

دوره دکور و ویترین
دوره پتینه دیوار و اکسسوری دوره طراحی سنگمدرک دوره  مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای
امکان ورود به بازار کار *****
دریافت مشاوره رایگان 02633519878

معرفی دوره دکوراسیون داخلی 

دوره دکوراسیون داخلی یکی از دوره های آموزشی می باشد که شما می توانید با پشت سر گذاشتن این دوره ها مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. این دوره مربوط به یکی از رشته های بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد که در واقع هنری است برای نماسازی و چیدمان و زینت بخشیدن به محیط داخلی یک مجموعه مسکونی، اداری و یا تجاری. یکی از مهمترین مواردی که در طراحی داخلی دارای اهمیت می باشد توجه و اهمیت دادن به همه عناصری است که در محیط وجود دارد. 

به این ترتیب شما به واسطه آموزش های دوره طراحی دکوراسیون داخلی می توانید به راحتی یک چشم انداز زیبا را با استفاده از انواع رنگ ها و همچنین وسایل مختلف و دارای هارمونی به وجود آورید. شما باید در دوره های آموزشی هنر طراحی و دکوراسیون داخلی ثبت نام کنید و تمامی مراحل آموزشی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. در نهایت باید در آزمون های فنی و حرفه ای شرکت کنید و با این کار به راحتی شرایط را برای ورود به بازار کار برای خود فراهم کنید. در کنار این دوره ها شما باید همیشه با مطالعه دانش خود را به روز نگه دارید. 

آموزش دوره دکوراسیون داخلی این روزها به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین دوره های آموزشی بدل شده است چرا که این رشته دارای بازار کاری بسیار وسیع و گسترده می باشد که می تواند شما را به درآمدهای خوبی برساند. شما با یک موقعیت درآمدزای بی نظیر روبرو هستید و در شروع کار خود می توانید با مجموعه های طراحی دیگر کار کنید و پس از اینکه در این مجموعه ها به اندازه کافی کسب مهارت و تجربه کردید به صورت مستقل برای خود مجموعه ای را راه اندازی نمایید.  


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱لازمه موفقیت در رشته طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از مهمترین مواردی که باید هنر جو پس از پایان دوره طراحی دکوراسیون داخلی فرا بگیرد این است که باید توانایی کار کردن با الزاماتی که مشتری و یا سفارش دهنده به آن نیاز دارد را داشته باشد. برای مثال باید با مشخصه های مختلفی آشنا باشد و به درستی بتواند در این شرایط بهترین اجرا را داشته باشد و پیشنهادهایی را ارائه دهد و طرح هایی را ارائه و اجرا کند که با موارد ذیل همخوانی داشته باشد:

مشخصه فضا و ساختار محیط 
میزان بودجه ای که در اختیار مشتری قرار دارد 
کار کردن در شرایط رعایت محدودیت های زمانی 

به این ترتیب افراد حتی بعد از پایان دوره طراحی دکوراسیون داخلی باید همواره سعی کنند خود را به روز نگه داشته و مهارت های خود را افزایش دهند. چرا که در این بازار رقابت بسیار بالا می باشد. این رقابت بالا موجب می شود که تخصص و آموزش های اولیه به تنهایی به کار نیاید و افراد نیاز دارند هر روز مهارت ها و توانایی های خود را به روز کرده و تقویت نمایند. 

آموزشگاه و مجتمع آموزشی هنرهای تجسمی نقشینه به عنوان تنها مجتمع آموزشگاهی در کرج می تواند شما را در دوره طراحی دکوراسیون داخلی همراهی کند. شما در این آموزشگاه هنر در کرج و با سپری کردن دوره های طراحی داخلی و دکوراسیون می توانید به راحتی با تمامی استانداردها و نکات مهمی که نیاز دارید آشنا شوید و این نکات را به کار بگیرید. اما فراموش نکنید که شما برای این امر باید سخت کوش باشید و باید به پشت سر گذاشتن این دوره تخصصی علاقه مند باشید تا آموزش ها به صورت کامل و نتیجه بخش به پایان برسد. 


شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱

سرفصل های دوره دکوراسیون داخلی 

یکی از مهمترین مواردی که باید در خصوص دوره دکوراسیون داخلی بدانید سرفصل های آموزشی می باشد. شما برای ورود به این دوره ها باید پس از بررسی خلقیات و روحیاتی که دارید در خصوص این دوره ها تحقیقات کاملی انجام دهید. سرفصل های آموزشی و همچنین مهارت هایی که به آنها مسلط می شوید را شناسایی کنید، بازار کار را برای این مهارت ها بسنجید و سپس در این دوره های کاربردی و مهم شرکت نمایید. به همین دلیل ما در این بخش این سرفصل ها را به شما ارائه می دهیم که عبارت اند از:

آموزش معماری نور به صورت پیشرفته 
آشنایی با ورکشاپ های مطرح معماری 
آموزش کار با وی ری 
آموزش کار با نرم افزار کاربردی تری دی مکس 
آموزش کار با نرم افزار دیالوکس
آشنایی با اصول چیدمان داخلی 
آموزش کار با نرم افزار اتوکد
آموزش ابزارهای کاربردی مانند فتوشاپ 
آشنایی با مبانی طراحی داخلی 
ارائه نمونه طراحی داخلی مجتمع تجاری 
ارائه نمونه طراحی داخلی مجتمع اداری 
ارائه نمونه طراحی داخلی مجتمع مسکونی
آشنایی با انواع سبک ها 
تسلط به سبک شناسی 
آشنایی با انواع متریال ها 
تسلط به شناسایی متریال ها 
آشنایی با انواع رنگ ها 
تسلط به شناسایی رنگ ها 
آشنایی با اصول چیدمان داخلی 
آموزش نحوه عقد قراردادهای کاری و اجرایی 

بازار کار دوره طراحی دکوراسیون داخلی

حضور در دوره دکوراسیون داخلی و طراحی می تواند برای شما موقعیت های شغلی بسیار خوبی را ایجاد کند. چرا که این رشته هم بسیار کاربردی و هم بسیار محبوب می باشد. از همین رو شما با فرصت های شغلی بسیار خوبی در بسیاری از بخش های ذیل روبرو هستید: 

  • امکان ورود به شرکت های طراحی داخلی 
  • امکان تاسیس یک شرکت طراحی داخلی 
  • امکان کار در نمایشگاه ها 
  • امکان کار در جهت طراحی صحنه های نمایش

شماره تماس: 02633519878 گلشهر، ابتدای خیابان انوشیروان، پلاک ۲۷ مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۳۰۲، پلاک ۶۱مخاطبین دوره دکوراسیون داخلی 

به صورت کلی افراد زیادی می توانند در دوره دکوراسیون داخلی شرکت کنند و آموزش های مربوط به این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند. شرط لازم برای همه افراد داشتن علاقه و پشت کار می باشد. اما به صورت کلی می توان این رشته را برای برخی از افراد کمی ساده تر و کاربردی تر معرفی کرد. این افراد که در واقع مخاطبین اصلی این رشته آموزش می باشند عبارت اند از: 

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۷ | مقالات | وحید یوسفی | بازدید: 764 | 1683413648